Польовий координатор Агентства ООН зустрівся з начальником Одеської ОВА

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч зі старшим польовим координатором Агентства ООН у справах біженців П’єром Камара.

Сторони обговорили поточний стан реалізації програм УВКБ ООН в Одеському регіоні, зокрема щодо надання гуманітарної допомоги у формі непродовольчих товарів та будівельних матеріалів, багатоцільової грошової допомоги, поліпшення умов на міжнародних пунктах пропуску.

Окремим пунктом торкнулися і планів щодо підготовки до зими та визначили ті сфери, на яких УВКБ ООН може зосередити додатково свою увагу, підтримуючи Одеську область. Зокрема, Начальник Одеської ОВА наголосив на тому, що наразі в області ведеться активна робота з підготовки та оснащення пунктів обігріву для населення, у разі виникнення проблем в роботі енергетичної інфраструктури регіону.

У свою чергу П’єр Камар поцікавився, що необхідно для забезпечення роботи таких пунктів обігріву і пообіцяв підтримку. Старший польовий координатор Агентства ООН у справах біженців також повідомив, що ними заплановано забезпечити ще близько 30 тисяч ВПО в Одеській області непродовольчими товарами на зимовий період, а також близько 25 тисяч – отримають грошову допомогу.

Також сторони планують підписання меморандуму про подальшу співпрацю між Одеською ОВА та УВКБ ООН.