Польовий координатор Агентства ООН зустрівся з начальником Одеської ОВА
Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч зі старшим польовим координатором Агентства ООН у справах біженців П’єром Камара.
Сторони обговорили поточний стан реалізації програм УВКБ ООН в Одеському регіоні, зокрема щодо надання гуманітарної допомоги у формі непродовольчих товарів та будівельних матеріалів, багатоцільової грошової допомоги, поліпшення умов на міжнародних пунктах пропуску.
![](https://gfu.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/306039926_478271684334220_166611726958497876_n.jpg)
Окремим пунктом торкнулися і планів щодо підготовки до зими та визначили ті сфери, на яких УВКБ ООН може зосередити додатково свою увагу, підтримуючи Одеську область. Зокрема, Начальник Одеської ОВА наголосив на тому, що наразі в області ведеться активна робота з підготовки та оснащення пунктів обігріву для населення, у разі виникнення проблем в роботі енергетичної інфраструктури регіону.
![](https://gfu.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/311587958_478271037667618_6668334064332673901_n.jpg)
У свою чергу П’єр Камар поцікавився, що необхідно для забезпечення роботи таких пунктів обігріву і пообіцяв підтримку. Старший польовий координатор Агентства ООН у справах біженців також повідомив, що ними заплановано забезпечити ще близько 30 тисяч ВПО в Одеській області непродовольчими товарами на зимовий період, а також близько 25 тисяч – отримають грошову допомогу.
![](https://gfu.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/312921951_478271737667548_5065868390886432209_n.jpg)
Також сторони планують підписання меморандуму про подальшу співпрацю між Одеською ОВА та УВКБ ООН.