Дежрбюджет-2023 схвалено

Сьогодні, 03 листопада 2022 року, Верховна Рада України схвалила проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» у другому читанні та в цілому.

«За результатами зустрічей з нашими міжнародними партнерами, опрацювання висновків і пропозицій Верховної Ради України до проекту Державного бюджету на 2023 рік, узгоджувальних нарад та консультацій Уряд підготував проект державного бюджету до другого читання.

Ми спільно шукали рішення для посилення міжнародної підтримки у наступному році не тільки для вирішення нагальних проблем, пов’язаних із відбудовою критичної інфраструктури та соціальною підтримкою громадян, але й піднімали питання подальшого відновлення країни», – зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко під час виступу в парламенті.

Загалом при доопрацюванні проекту бюджету враховано близько 60 % правок та пропозицій народних депутатів.

«Своєчасне прийняття головного фінансового документа країни дозволяє нам продовжити діалог з нашими міжнародними партнерами щодо пошуку джерел фінансування дефіциту та підтримки України в боротьбі із збройною агресією рф», – підкреслив Сергій Марченко та подякував депутатам за конструктивну роботу в комітетах та у стінах парламенту, за співпрацю з Урядом та Міністерством фінансів України.